Втілення ідеї народження готелю "Золото Карпат" стало можливим завдяки натхненній праці сотен людей, які вклали найкращі частки свого серця для Вашого комфорту,плідної роботи та незабутнього відпочинку.

Розробка та втілення проекту зайняли три роки, і готель прийняв своїх перших клієнтів у грудні 2002 року. Проект виконано у псевдокласичному, палацевозамковому стилі. Оригінальні скоси дахів та система димарів створюють атмосферу старовини. М'які форми зимового саду, тераси та балконів надають будівлі готелю гармонійного об'єму. Поєднання білого та червоного кольорів та використання природного каменю у фасаді готелю дозволяє йому виглядати привітно у будь-яку пору року. Ззовні готель освітлюється системою фігурних ліхтарів, світло яких увечері надає готелю загадкового шарму та особливої монументальності. Інтер'єри готелю виконані у природньому стилі з використанням натуральних матеріалів та композицій з квітів.

Готель "Золото Карпат" зручно розташований у самому серці міста Стрий, що знаходиться зовсім поруч мальовничих Карпатських гір.

До Ваших послуг 24 номера: 3 одномісних, 9 двомісних, 1 одномісний покращений, 5 напівлюксів і 6 номерів люкс. Інтер'єр та облаштування номерів створені для найкращого задоволення вимог навіть найвибагливішого клієнта. Поєднання стилю і лаконічності створює атмосферу затишку і комфорту для приємного відпочинку.